افزایش کامنت لاین +999999
آوریل 9, 2015
آموزش های درخواستی شما
آوریل 10, 2015

آموزش ثبت ایمیل در لاین

امروز برای شما کابران سایت ترفندی آموزش حذف شماره از لاین رو آماده کردیم شما میتوانید با این آموزش شماره خودتون رو از روی اکانت لاینتون حذف کنید و استیکر دیگر کشور ها رو بگیرید 🙂

مراحل ثبت ایمیل در لاین Line ( ساخت اکانت لاین LINE ) :

1. ابتدا نرم افزار لاین را اجرا کنید :

a

2. از 4 تب بالای نرم افزار , گزینه ” More ” را انتخاب کنید .

3. در این بخش گزینه ” Setting ” را انتخاب کنید :

b

4. در این صفحه باید گزینه ” Account ” را انتخاب کنید :

1

5. در صفحه باز شده گزینه ” Email Account Registration ” را بزنید :

2

6. در این صفحه شما باید ایمیل و پسوردی را که قصد دارید با آن در نرم افزار لاین ثبت نام کنید , وارد کنید ( در مواقع بعدی برای ورود به نرم افزار لاین باید این ایمیل و پسورد یادتان باشد ) :

3

بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد گزینه ” Ok ” را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعدی شود :

4

7. در این صفحه باید ” Verification Code ” یا همان ” کد فعالسازی ” را که به ایمیل شما فرستاده شده است وارد کنید .

5

برای اینکار به ایمیل خود ( همان ایمیلی که در لاین ثبت کردید ) بروید و ایمیلی را با موضوع ” LINE Email Address Verification Message ” را پیدا و آن را باز کنید . در ایمیل باز شده به دنبال عبارت ” Verification Code ” بگردید . جلوی این عبارت , عددی 4 رقمی میباشد که همان عدد 4 رقمی را میبایست در نرم افزار وارد کنید . ( در تصویر زیر مشخص است ) :

6

نکته : میتوانید بدون وارد کردن آن عدد 4 رقمی در نرم افزار لاین , با کلیک بر روی لینکی که در ایمیل فرستاده شده از سوی لاین قرار دارد , ایمیل خود را در لاین تایید کنید ( در تصویر بالا با فلش قرمز رنگ مشخص شده است )

توجه : اگر به هر دلیلی ایمیلی با موضوع ” LINE Email Address Verification Message ” از طرف ” LINE ” برای گوشی شما ارسال نشده بود موارد زیر را چک کنید :

  • به دقت چک کنید که ایمیلی که در لاین وارد کرده اید , صحیح بوده باشد !
  • بعد از صحت ایمیل وارد شده , اگر ایمیل در Inbox شما نبود , بخش های Spam یا Junk ایمیل خود را چک کنید !

 

در آخر اگر باز هم ایمیلی برای شما فرستاده نشده بود موارد زیر را انجام دهید :

  •  بر روی گزینه ” Resend Verification Code ” ضربه بزنید تا دوباره ” کد فعالسازی ” به ایملیتان فرستاده شود .
  • یا میتوانید گزینه ” Send Email ” را انتخاب کنید تا ایمیلی کمکی را به لاین بفرستید تا کد فعالسازی به این ایمیل کمکی فرستاده شود .

7

بعد از وارد کردن ” کد فعالسازی ( Verification Code ) ” , گزینه ” Registration ” را انتخاب کنید را ایمیل شما در لاین ثبت و تایید شود .

 

8. در انتها باید صفحه ای مانند صفحه زیر را مشاهده کنید . این به این معنی است که ایمیل شما با موفقیت در لاین ثبت شده است . گزینه ” Ok ” را انتخاب کنید :

8

بعد از انتخاب گزینه Ok مشاهده میکنید که در قسمت ” Email Account Registration ” , عبارت ” Done ” نوشته شده است و این نیز به معنی ثبت ایمیل شما در لاین با موفقیت کامل میباشد .

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————به همین سادگی شما میتوانید ایمیل خود را در لاین وارد کنید.!

نظر فراموش نشه!

 

دیدگاه ها بسته شده است