آموزش ارسال sms رایگان از طریق اینترنت
مارس 25, 2015
20 نکته مهم در مورد استفاده و نگهداری از تبلت
مارس 28, 2015

 

امروز برای شما آموزشی رو آماده کردیم که میتونید از طریق این آموزش دامنه .ir رایگان برای خودتون ثبت کنید     هر کسی که بخواد یک سایت برای خودش داشته باشه باید حتما یکدامنه و هاست داشته باشه که باید برای هر کدوم از اینا پول خرج کند ولی ما در این آموزش سایتی رو معرفی میکنیم که با مراجعه به آن میتوانید دامنه رایگان برای با پسوند ir برای خودتون ثبت کنید                                                                                                               

  ثبت دامنه در این سایت با ثبت دامنه در سایتای دیگر هیچ فرقی نمیکند فقط در این سایت ثبت دامنه رایگان است.

ابتدا به این سایت مراجعه کنید                                                                                                          در این صفحه توضیحاتی داده شده است ولی من هم یک سری توضیحات کوتاه میدم

همینطور که درسایت میبینید یک کد تخفیف قرار داده شده است که میتوانید با استفاده از آن دامنه خود را رایگان به ثبت برسانید فقط از این کد یک نفر میتواند استفاده کند اینجور که من فهمیدم هر دو سه ساعت یکبار کد عوض میشود                                                                                                                          شما میتونید در فیلد پایین آدرس دامنه خود را بنویسید و حتما ir رو بنویسید اگر دامنه شما قابل ثبت باشد بعد از کلیک کردن بر روی جستجو کلمه ثبت برای شما ظاهر میگردد که شما باید بر روی ثبت کلیک کنید

 • در مرحله وارد كنترل پنل اعضاء پارس ديتا شويد. چنانچه عضو نیستید برای ایجاد عضویت اینجا کلیک کنید(ثبت نام رایگان است).
 • بر روي “دامنه و میزبانی” در سمت راست كنترل پنل كليك كنيد. با ورود به صفحه دامنه و میزبانی بر روی آیکن “ثبت دامنه” کلیک نمایید.
  دامنه رایگان
 • پس از ورود به صفحه ثبت دامنه، نام دامنه مورد نظر خود را وارد نموده و تنها پسوند “ir.” را در حالت انتخاب قرار دهید و سایر پسوندها را از انتخاب خارج نمایید. با فشردن دکمه “!GO” وارد مرحله دوم خواهید شد.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله Whois دامنه وارد شده گرفته می شود و در صورت آزاد بودن دامنه پیغامی مبنی بر آزاد بودن ثبت دامنه و انجام ادامه مراحل ثبت، ظاهر خواهد شد. دکمه “ادامه” را فشار دهید.
  در صورتی که دامنه مورد نظر قبلا ثبت شده باشد، پیغامی مبنی بر آزاد نبودن دامنه ظاهر می شود. در این حالت باید نام دیگری برای دامنه انتخاب نمایید.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله لازم است کد تخفیفی که توسط شرکت پارس دیتا اعلام شده است در فیلد “کد تخفیف” وارد شده و کلید “تایید” فشرده شود.
  دامنه رایگان
 • در این هنگام کد وارد شده بررسی می شود و در صورت تایید صحت کد، پیغامی مبنی بر پذیرفته شدن کد تخفیف نمایش داده می شود.
  با وارد نمودن کد تخفیف، در صورت صحیح بودن کد، عبارت “1 سال (0 ریال)” در ستون “مدت” نمایش داده می شود.
  دامنه رایگان

  همچنین لازم است در این مرحله اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، تلفن، ایمیل، کد ملی و … وارد شوند.

  در صورت عدم تکمیل صحیح فیلد کد ملی، دامنه شما توسط سازمان ثبت دانشهای بنیادی (NIC) تایید نخواهد شد و شما نمی توانید از این دامنه استفاده نمایید.
 • در مرحله 4 می توانید در صورت تمایل نسبت به تهیه میزبانی برای دامنه خود اقدام نمایید. همچنین در این بخش Name Server ها مشخص می شوند. دکمه “ادامه” را فشار دهید.
  توجه داشته باشيد که در این بخش باید از Name Server های valid استفاده نمایید و در صورتی که NS خاصی مد نظر شما نیست می توانید Ns1.parsdata.com و Ns2.parsdata.com را به عنوان Name Server هاي دامنه قرار دهيد.
  دامنه رایگان
 • در این قسمت گزارشی از آیتم های انتخاب شده نمایش داده می شوند. با فشردن دکمه “پایان” مراحل ثبت دامنه به پایان خواهد رسید.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله دامنه شما ثبت شده است و پس از تایید نهایی سازمان ثبت دانشهای بنیادی (NIC) دامنه شما قابل استفاده خواهد بود.
  دامنه رایگان
 توجه داشته باشید که تمامی مطالب ترفندی به صورت اختصاصی ترجمه و منتشر می شوند و کپی برداری از آن ها شرعا حرام می باشد و مورد رضایت ما نخواهد بود..

دیدگاه ها بسته شده است